Zydena Nedir?

Bir yüzüne Z | Y işareti basılmış olan, açık turuncu renge sahip, film kaplı olacak şekilde oval tablete Zydena adı verilmiştir. Bu tabletler blister ambalaj içerisinde 2 ya da 4 tabletli olacak şekilde kullanıma sunulmaktadır. İlaç etkin madde açısından içerisinde udenafil ve fosfodihesteraz 5 yani diğer adıyla PDE5 bulunduran ilaçlar grubuna dahil olmaktadırlar. Bu Zydena isimli ilaç; içerisinde bulundurduğu etkenler sayesinde erkeklerin farklı sebeplerden dolayı yaşamış oldukları sertleşme bozuklukları başka deyişle iktidarsızlık problemlerine çözüm olacak şekilde üretilmiştir.

İktidarsızlık problemi yaşayan erkeklerde bu hastalık kendisini cinsel ilişkiden önce sertleşme gerçekleşmemesi veya oluşan sertleşmenin cinsel ilişkide devamlılığı sağlayacak şekilde olmaması şeklinde göstermektedir. Bu Zydena adlı ilaç ise penis içerisinde bulunan kan damarlarının genişlemesine yardımcı olarak, bu bölgelere kan akımını kolaylaştırıp, bu bölgelerde kan akış hızını arttırarak kan akışını kolaylaştırmaktadır. Sonuç olarak penis organının sertleşme yapabilmesi için gerekli fonksiyonlarda bazı düzenlemeler yapılmış olur. İlaç yalnızca cinsel uyarım gerçekleştiği takdirde etkisini gösterebilmektedir.

Zydena Yan Etkileri Nelerdir?

Piyasada bulunmakta olan tüm ilaç grupları gibi Zydena adlı ilacın da içerisinde bulunmakta olan çeşitli maddelere duyarlı olacak kişilerde bazı yan etkiler görülebilir. Bu yan etkiler kişiden kişiye değişmek ile birlikte; çok yaygın olanlar başlığı altında yani her 10 kişiden en az birinde görülebilecek yan etkiler, yaygın başlığı altında yani 10 kişinin birinden az ancak 100 kişinin birinden fazla görülebilecek yan etkiler ve de son olarak çok yaygın kategorisinde yer almakta olan yan etkiler ki bunlar;

Gerilim tipinde baş ağrıları, üşütme hali, zayıflık ile güçsüzlük hissi, sersemlik hali, çarpıntı hali, aniden ayağa kalkma halinde görülen baş dönmesi hali, bilinç kaybı hali, geçici sağırlık, aniden oluşan işitme kayıpları, göz için rahatsızlık hisleri, döküntü durumu, kızarıklık hali, kusma hali, nefes almada güçlük, öksürük durumu, burunda kanama, penis sertleşmesinde artış hali, tansiyonda düşüklük olarak kendisini gösterebilir. Tüm bunlara ek olarak Zydena piyasaya çıktıktan sonraki yan etkiler; menide geri kaçmadır.

Zydena Nasil Kullanılır?

Bu ilaç yani Zydena mutlaka doktor kontrolünde alınması gereken bir ilaçtır. Aynı zamanda doktorun önerdiği doz kullanılacak şekilde tedavi uygulanmalıdır. Ayrıca kullanım için bir eczacıdan yardım alınabilir. Birçok hasta için tavsiye edilmekte olan Zydena başlangıç doz miktarı cinsel ilişkiye girilmeden önceki 30 dakika ve 12 saat öncesi için alınabilecek, ağızdan olacak şekilde 100 mg tek dozdur.

Bu ilaç gün içerisinde 1 defadan fazla alınmamalıdır. Etki gösterebilmesi için ise cinsel uyarı olması gereklidir. Şayet 100 mg doz az gelir ise bir doktor kontrolünde doz olarak gün içerisinde 200 mg seviyesine yükseltilebilmektedir. Önemli olan nokta, ilaç kullanımında doz aşımının uygulanmamasıdır. Bu ilaç bir bardak su yardımı ile aç ya da tok karnına olacak şekilde kullanılabilir. İlacı temin edebilmek için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.