Vigrande 50 Mg Fiyat

Vigrande 50 Mg Fiyat

VİGRANDE film kaplı olan tabletler 4 tabletlik ambalajlar şeklinde kullanıma sunulmaktadır. Vigrande 50 mg fiyat 124.25 TL’dir. VİGRANDE, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri ismi verilen bir ilaç grubunun içinde sayılmaktadır. Penisteki kan damarlarının gevşeyebilmesine yardımcı olarak cinsel uyarı esnasında kanın penise akımını sağlaması suretiyle etki göstermektedir. VİGRANDE yalnızca cinsel yoldan uyarılmanız halinde doğal yolla sertleşme oluşmasına yardım etmektedir. Sertleşme sorununuz yok ise VİGRANDE kullanmanız önerilmez.

Sertleşme sorunu, bir erkekte cinsel aktivite için gereklidir, penis sertleşmesinin sağlanamaması ya da sertliğin korunamamasıdır. VİGRANDE kadınların kullanımına uygun değildir. Sertleşme sorununu, buna yol açabilecek olası nedenleri ve uygun tedaviyi belirlemek için hekiminiz tarafından kullandığınız tüm ilaçların ve hastalıklarınızın bilinmesi gerekiyor. Cinsel aktivite, kalp ile alakalı sorunlar için belli bir derecede risk teşkil etmektedir. Bu sebeple sertleşme probleminize yönelik bir tedaviye başlamadan evvel doktorunuzca kalp ve damar sisteminizin durumunun değerlendirilmesi gerekmektedir.

Vigrande Nasıl Kullanılır?

VİGRANDE’yi her zaman hekiminizin size önerdiği şekliyle kullanmalısınız. Emin olmadığınız durumlarda eczacınıza ya da hekiminize danışınız. Olağan doz 50 mg’dır. VİGRANDE günde bir kereden fazla kullanılmamalıdır. VİGRANDE’yi cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce almanız gerekiyor. Tableti bütün olarak bir bardak su ile yutmanız önerilir. 18 yaşın altındaki bireyler VİGRANDE kullanmamalıdır. Yaşlı hastalara özel olarak dozun ayarlanması gerekmemektedir. Şiddetli böbrek yetmezliği yaşayan hastalarda 25 mg’lık VİGRANDE dozu öneriliyor.

Karaciğer bozukluğuna sahip olan (örneğin siroz gibi kronik karaciğer hastalığı olan) hastalarda 25 mg’lık VİGRANDE dozu öneriliyor. Eğer VİGRANDE ’nin etkisinin çok güçlü ya da zayıf olduğuna dair bir izleniminiz varsa, hekiminiz ya da eczacınızla konuşunuz.100 mg’ın üzerindeki dozlar ilacın etkinliğini artırmıyor. Ancak, yüksek dozlarda alınması durumunda, ilacın istenmeyen etkileri (yan etki) ve bunların şiddeti artabilir. Hekiminizin size söylediğinden fazla sayıda tablet almamalısınız. VİGRANDE ’yi kullanmanız gerekenden daha fazlasını kullanmışsanız, bir hekim ya da eczacı ile konuşunuz.

Vigrande 50 Mg Yan Etkileri

Tüm ilaçlar gibi VIGRANDE’in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan bireylerde yan etkiler olabilmektedir.  Vigrande 50 mg yan etkileri kesin olmamakla birlikte şiddetli kalp atışı, göğüs ağrısı, kalp krizi, ani ölüm ya da beyin bölümlerine kan akışının geçici şekilde yavaşlaması şeklinde sıralanabilir.

Vigrande 50 mg yan etkileri nedeniyle hepsi olmamakla beraber erkeklerin çoğunda bu ilacı kullandıktan sonra kalp problemleri yaşanmıştır. Bu etkilerin direkt olarak VİGRANDE ile ilişkili olup olmadığının belirlenebilmesi mümkün değildir. Vigrande 50 mg yan etkileri kesin olarak kanıtlamamıştır diyebiliriz.

Vigrande Hangi Durumlarda Kullanılmamalıdır ?

VİGRANDE’nin etken maddesi olarak bilinen sildenafil ya da diğer bileşenlerine karşı alerjik bir reaksiyonunuz (hassasiyetiniz) var ise; Amil nitrat ya da butil nitrat gibi nitrik oksit açığa çıkaran ya danitrat içeren herhangi bir ilaç kullanıyor iseniz VİGRANDE kullanmayınız. VİGRANDE bu ilaçların etkilerinde ciddi bir artışa neden olabilir. Bu ve bunun gibi ilaçlardan birini kullanıyor iseniz hekiminize söyleyiniz.

Emin değilseniz hekiminize ya da eczacınıza danışınız. Vigrande 50 mg fiyat 124.25 TL’dir. Vigrande 50 mg fiyat bilgilerini wwww.ereksiyonhaplari.com dan detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim linkine tıklayarak aklınıza takılan soruların cevabını bulabilmeniz mümkün.