Udenafil Fiyatı

Udenafil Fiyatı

Udenafil, sertleşme problemi olan erkeklerde bu problemi geçirmek için kullanılan bir ilaçtır. Marka ismi olarak Zydena, fosfodiesteraz tip 5 adı verilen bir ilaç grubunun içindedir. Molar kütlesi yaklaşık olarak 516 mol/g’dır. 18 yaş üstü erkeklerin kullandığı bu ilaç, 100 mg tablet halinde cinsel ilişkiden 30 dakika ya da 12 saat önceye kadar oral yol ile alınmalıdır.

Günde birden fazla kullanımı tavsiye edilmez. Bu dozun aşılması halinde hekime başvurulmalıdır. Yan etkileri baş dönmesi, yüzde kızarıklık, anormal görüş gibi durumlardır. Bu durumlarda da hekime başvurulmalıdır. Udenafil fiyatı tablet durumuna göre değişmektedir. Tabletler 100 mg olmak üzere 2, 4 veya 8 adetten oluşmakta. Fiyatı kutunun içindeki tablet sayısı etkilemekte ilaçlar standart olarak 100 mg’dır. İlacın kişi üzerindeki etkisine göre gerekirse doktor onayı dahilinde 200 mg çıkılabilir.

Udenafil Etkisi

Udenafil, penis içindeki damarların gevşemesini ve kanın içine dolmasını hedef alarak kullanılan ilaçtır. Bu sayede sertleşme gerçekleşir. Tedavi 4-6 ay sürebilmekte ve iyileşme sağlanana kadar tedavinin devam etmesi hasta sağlığı için önem ifade etmektedir. Vücut içinde 10-12 saat bulunabilmekte ve sonra dışkı ile atılarak vücuttan ulaştırılır. Etki mekanizması için aç karna veya tok karna oral olarak tüketilmesinde bir fark yoktur.

Bununla beraber yemek sırasında tüketmek etki süresini geciktirmektedir. 18 yaşından küçüklere tavsiye edilmez. Kadınlar, gebeler ve laktasyon dönemi içindeki bayanlar için uygun değildir. Erkekler için kullanılmakta ve sertleşme probleminde işe yaramaktadır. Kalp, karaciğer ve böbrek problemleri taşıyan insanların kullanımına uygun olmamakla birlikte kullanılması halinde doktora başvuru yapılmalıdır.

Udenafil Fiyatı 2 Film Tablet

Marka ismi Zydena olan 100 mg’lık 2 tabletten oluşan udenafil ilacından oluşur. Açık turuncu renkli olmak üzere aç veya tok karna tüketilebilir. İlişkiden 30 dakika veya 12 saat önceye kadar alınması ifade edilmektedir. Bununla beraber bu ilacı hipertansiyon veya hipotansiyonu olanlar kullanması tavsiye edilmemektedir. İlacın yan etkileri görme bozukluğu, yüzde kızarıklık, baş dönmesi gibi belli durumlardır. Bunlarla karşılaşılması halinde sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır. Udenafil fiyatı 2 film tablet ve 100 mg için geçerli olmaktadır.

Udenafil Fiyatı 4 Film Tablet

Marka ismi Zydena olan 100 mg’lık 4 tabletten oluşan udenafil ilacından oluşur. 2, 4 ve 8’li olarak bulunan tabletlerden 4’lü olanıdır. Açık turuncu renkli olmak üzere aç veya tok karna tüketilebilir. İlişkiden 30 dakika veya 12 saat önceye kadar alınması ifade edilmektedir. Udenafil fiyatı 2’li 100 mg olan tabletten farklıdır. Udenafil fiyatı 4’lü tablet için daha farklıdır. Bununla beraber bu ilacı hipertansiyon veya hipotansiyonu olanlar kullanması tavsiye edilmemektedir.

İlacın yan etkileri görme bozukluğu, yüzde kızarıklık, baş dönmesi gibi belli durumlardır. Bunlarla karşılaşılması halinde sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır. Udenafil ücreti 4 film tablet ve 100 mg için geçerli olmaktadır.  Udenafil fiyatı ve daha ayrıntılı bilgi için detaylı olarak https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim sayfasından bilgi alabilirsiniz.