Sinegra Yan Etkileri

Sinegra Yan Etkileri

Sinegra erkekler tarafından en çok maruz kalınan sertleşme bozukluklarından kullanılan fosfodieateraz tip 5 inhibitörleri grubuna dâhil olan ilaçlardandır. Sinegra cinsel organ damarlarında gevşeme etkisi ile damarların kan dolarak sertleşme sağlamaktadır. Sertleşme etkisinin görülebilmesi için cinsel uyarıda bulunması gerekmektedir. Sinegra al satışa 4 tabletlik ambalajda sunulmaktadır. Sertleşme sorunu bulunmayan kişilerin ilaç kullanmaması gerekir. Sinegra al kadınlara uygun bir ilaç olmadığı gibi kadınlar üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. İlacı kullanmadan önce Sinegra yan etkileri görülmemesi için doktor, eczacı veya ilacın uyarıları okunmalıdır.

Sinegra Ne İşe Yarar?

Kullanıp kullanmama konusunda tereddüt oluşması halinde mutlaka doktorun tavsiyesine uyulmalıdır. Sertleşme sorunu olan kişilerin temel rahatsızlıkları başka rahatsızlıklar olabilmektedir. Bu rahatsızlıklar kalp, karaciğer, böbrek, kan hastalıkları, şeker hastalıkları gibi rahatsızlıklardır. Genellikle başka rahatsızlık olmadan sertleşme problemi stres kaynaklı olmaktadır. Bu rahatsızlıklar damar sertleşmesine neden olmaktadır. Bu rahatsızlıkların tedavisi konusunda mutlaka sağlık kuruluşuna başvurulmalı ve tedbir alınmalıdır. Temel tedavi yapılırken kullanılan ilaçlar konusunda hekim veya eczacılara danışılmalıdır. Konu hakkında Ereksiyonhaplari.com adresinin incelenmesinde fayda vardır.

Sinegra’nın Yan Etkileri

Sinegra al etken maddelerine duyarlı olan kişilerde istenmeyen etkiler görülebilmektedir. Bu etkilerden sakınabilmek için kullanılan ilaçlarla etkileşimi, diğer rahatsızlıklara olan etkisi değerlendirmelidir. Sinegra yan etkileri çeşitli derecelere ayrılmıştır. İlacı kullanan her 10 kişiden 1 kişide görülebilen rahatsızlıklar; baş ağrısı ve yüz kızarmasıdır. Her 100 kişiden 1 kişiden fazla olarak görülebilen sersemlik duygusu, idrar yollarında enfeksiyon, görme problemleri, burnun tıkanması, hazım problemleri yaygın olarak görülebilmektedir. Her 1000 hastanın birinden fazlasında yaygın olmayan; kusma, anormal kalp atışı, uyku hissi, ağızda kuruluk, yorgunluk, nezle, başta dönme, dokunma duyusunda his azalması, deride dökülme görülebilmektedir. Her 1000 hastadan birinde veya daha az sayıda kişide yüksek veya düşük kan basıncına, bayılma veya baygınlık hissine, felce, burun kanamasına, duyma problemlerine, aşırı duyarlılığa, kalp ritim bozukluğuna rastlanabilmektedir. Sinegra yan etkileri arasında tespit edilemeyen veya rapor edilmemiş rahatsızlıklar görülebileceği ve bu rahatsızlıkların raporlanması gerektiğinden bu etkiler dışında etki ile karşılaşılması durumunda süratle bir sağlık kuruluşuna bildirilmelidir.

Sinegra Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sinegra yan etkileri sağlığınızı ciddi şekilde tehdit edebilmektedir. Bu nedenle doktor tavsiyesi ile kullanılması gerekmektedir. Kalp krizi, kalp rahatsızlığı, karaciğer rahatsızlığı, göz rahatsızlıkları, inme geçirilmesi durumunda ilaç mutlaka hekim kontrolünde kullanılmalıdır. Hekim ilacın kullanılmasında doz ayarlaması yapabileceği gibi kullanılmamasını da tavsiye edebilir. İlaç kullanılmadan önce alkol kullanılması ilacın etkisinin görülmemesine neden olabilir. Bu nedenle ilaç kullanımından önce fazla alkol kullanılmamalıdır. Sertleşme problemine karşı olan ilaçlarla beraber kullanılmamalıdır. Yüksek tansiyona, anjina peroktise karşı kullanılan diğer ilaçlarla etkileşim içinde olabileceğinden doktora veya eczacıya danışarak kullanılmalıdır. Sinegra al hakkında detaylı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresini ziyaret ediniz.