Sinegra Fiyat

Sinegra Fiyat

Sinegra tıpta erektedisfonksiyon denilen sertleşme sorunu yaşayan erkeklerde kullanılan ilaçtır. Sildenafil etken maddesi içermektedir. 25-50 ve 100 mg ambalajları mevcuttur. Penil ereksiyonun oluşamadığı durumlarda kullanılan Sinegra etkisi  bakımından diğer alternatif preparatlardan daha etkilidir. Erektil disfonksiyonun bulunduğu durumlarda endikedir. Reçete dışında da seksüel performansın yeterli olmadığı durumlarda cinsel ilişkiye girmeden yarım saat veya bir saat önceden alınması yeterlidir. Sinegra tablet 25 -50 ve 100 mg ambalajlarda eczanelerde satılmaktadır. Kullanılabilecek maksimum doz günde 100 mg’dır. Bunun üzerinde kullanımlar doktor tarafından önerilmez. Oral olarak alınması gereken tabletler etkisini kısa sürede göstermesi açısından yemekten hemen önce alınması tavsiye edilir. Reçetesiz de satılabilen Sinegra böbrek ve karaciğer yetmezliği olan hastalarda doktora danışarak alınması gerekmektedir. Sinegra fiyat 25 -50 ve 100 mg fiyatları farklıdır.

Sinegra Tablet Yan Etkisi ve Kontrendikasyonları

Sinegra tablet böbrek ve karaciğer rahatsızlığı olan hastalarda doktor kontrolünde maksimum 25 mg tablet olarak alınmalıdır. Aynı şekilde karaciğerde siroz rahatsızlığı olan hastalarda da 25 doz tercih edilmelidir. Sinegra etkisi  farklı doz alımlarında sertleşme zamanı dışında farklı bir etki yaratmamaktadır. Çocukların kullanması kesinlikle sakıncalı olup 18 yaş altı erkeklerde kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Aynı zamanda koroner arter ve kardivaskuler hastalıklarda doktorun belirlediği dozun dışına çıkılmamalıdır.

Sinegra Tablet Özel Kullanım ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sinegra tedavisine veya kullanmaya başlamadan önce Sinegra etkisi açısından öncelikle bir doktora görünmeli ve erektedisfonksiyon teşhisi veya ereksiyon olamamanın geri planında olabilecek rahatsızlıkların araştırılması gerekmektedir. Kalp hastalıkları özellikle kardiovaskular hastalıklarda kişi doktorun belirlediği dozu alması gerekmektedir. Mikokard enfarktüs geçiren hastalarda veya iskemik kalp hastalığı bulunan kişilerde erekte diskfonksiyon yani sertleşme sorunu olabileceğinden Sinegra etkisi belirlenen dozla alınarak hastalık kısa süreli tedavi ile çözümlenir. Sinegra fiyat sildenafin etken maddesi olarak 25 mg, 50 mg ve 100 mg 4 tablet olarak eczanelerde satılmaktadır. Ereksiyon durumuna bağlı olarak tercih edilen doz sinegra etkisi  Dikkate alınarak kullanılmalıdır. sinegra fiyat son  sağlık bakanlığı tarafından güncellenen fiyatlar esas alınarak satılmaktadır. Sinegra 25 mg tablet 102.44 TL, sinegra 50 mg tablet 125.08 TL, sinegra 100 mg tablet ise 148.85 TL olarak eczanelerde satılmaktadır.

Sinegra Tablet Kullanımı Ve Uygulanması

Sinegra  tablet  seksüel performansın sağlanamaması durumunda kullanılmaktadır. Kadınların kullanımı için uygun değildir. Üç farklı ambalajı olan sinegra fiyat  olarak da üç farklı ambalaj ve fiyata fiyata sahiptir. Her ambalajında 4 adet tablet bulunmaktadır.
Sinegra tablet erektik disfonksiyon teşhis ve durumlarında kullanılmakta ancak tabletin etkili olabilmesi için seksüel stimülasyonun da olması gerekmektedir. Cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce alınan sinegra stimülasyona da bağlı olarak etkisini göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim linkine tıklamanız yeterli