Silfect 100 Mg

Silfect 100 Mg

Silfect film tabletleri 100 miligram sildenafıl içeriyor olan, mavimtırak renkli, kare şeklinde film tablet olarak 2,4’lü ve 8’li tabletleri içeren ambalajlardan oluşarak nu halde sunulmaktadır. Bu özelliklere sahip olan silfect 100 mg fosfodiesteraz şeklinde olan 5 inhibitörleri ismi verilen bir hap grubuna dahildir. Peniste bulunan kan damarlarının rahatlamasına katkıda bulunarak silfect ne işe yarar cinsel uyarı durumunda kanın penise doğru akımını sağlayarak etkisini gösterir.

Etkili Madde; Sildenafıl sitrattır. Yardımcı maddeler; Mikro kristalinli selüloz ile silfect 100 mg koloidallu su bulunmayan silika, kalsiyumlu fosfat (susuz), kroskarmelozlu sodyum, magnezyumlu stearat, polivinil alkolik, makrogol, titanyumlu dioksit (E171), talk, indigolu karmin ve alüminyumludur.

Silfect Nasıl Kullanılır?

Silfect’i hep hekiminizin size önerdiği haliyle kullanınız. Emin olmadığınız durumlarda eczacınıza veyahut ilgili doktorunuza danışmanız gereklidir. En olağan doz 50 miligramdır. Silfect’i gün içinde genel olarak silfect 100 mg bir defadan fazla kullanmak zararlıdır. Uygulama şekli ve ayrıca şu söylenmelidir ki silfect ne işe yarar metodu şöyledir; Silfect’i cinsel birleşmeden aşağı yukarı bir saat önce almanız doğrudur. Tableti tam bir bütün olarak büyük bir bardak suyla yutunuz.

Değişik yaşlardaki ve çocuklardaki kullanımı; bu silfect 100 mg 18(on sekiz) yaşın altındakiler için zararlı olup kullanılmamalıdır. Yaşlılarda kullanımı şöyledir; Yaşı ileri olan hastalara silfect ne işe yarar özel dozun ayarlanması önemli olmayıp gerekmemektedir. Böbrek yetmezliği olan hastalarda, Şiddetli böbrek yetmezliğine sahip olan hastalar için 25 miligramlık silfect 100 mg dozunun içilmesi önerilmektedir.

Silfect Yan Etkileri Nelerdir?

Yaygın olmayan yan etkileri şunlardır: Bazı tür alerjik reaksiyonlardır. Belirtileri şunlardır: aniden başlayan hırıltılar veyahut nefes almada zorluklar, göz kapaklarının, yüzün, derinin, dilin veya boğazın şişmesi vs. şeklinde olabilmektedir. Göğüs ağrısı da silfect ne işe yarar bunların içinde olabilir. Eğer bu belirtiler cinsel ilişki esnasında olursa, yarı oturur pozisyon şekline geçiniz ve pozitif düşünceler içerisinde silfect ne işe yarar rahatlamaya çalışınız.

Göğsünüzdeki ağrınızı rahatlatmak amacıyla nitratlar olarak da sınıflandırılan bazı ilaçları kullanmayınız. Seyrek olan yan etkileri şunlardır: Uzayan ve bazen de ağrılı olabilen sertleşmelerdir. Eğer 4-5 saatten uzun süren sertleşmeler yaşar iseniz silfect 100 mg acilen doktorunuzla veya eczacınızla temasa geçiniz. Görüşte aniden azalma veyahut görmeye dayalı kayıplar aynı zamanda ciddi deri reaksiyonlarıdır.

Silfect Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Silfect’in geçici olarak tansiyonunuza kanın basıncı etkileri olabilir. Genellikle kimsede bu olayın ilgili sonuçları az etkili olur ya da neredeyse hiç yoktur. Yalnızca özellikle bu tür tansiyon düşüşlerine özel, kalp damarlarında oluşan tıkanmayla ya da vücudunuzun tansiyonu silfect ne işe yarar kan basıncının kontrolü sırasında ciddi anlamda silfect 100 mg bozulmayla kendini göstermekte olan nadir hastalıklara sahip olan bireylerde cinsel aktiviteyle birlikte eşlik edecek olan bu etmenlerin hekiminizce değerlendirilmesi önemli ve gereklidir.

Dikkat edilmesi gereken belirtileri şunlardır; deride  soyulma ve silfect ne işe yarar derinin üstünün kabarması, dudaklarda, cinsel organlarda ve göz çevresinde oluşan şişlik, ateş şeklinde de görülen reaksiyonlar olabilir. Nöbet veya kriz de bu belirtiler içinde görülebilir. Detaylı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim sitesini ziyaret edebilirsiniz.