Sildenafil

Sildenafil Etkisi Nedir?

Erkeklerin maruz kaldıkları rahatsızlıklardan olan sertleşme problemi sildenafil sitrat etken maddesi kullanarak üretilen Sildegra 100 mg ile tedavi edilmektedir. Sertleşme problemi kalıtımsal, dış etkenler ve başka bir hastalıktan kaynaklanan nedenlerden dolayı penisteki damarlara yeterli kan akışının olmamasıdır. Bazı durumlarda kan akışının yetersiz süre olması nedeniyle sertleşmenin cinsel faaliyet esnasında kaybolması gibi sorunlarla da karşılaşılmaktadır. Sildegra 100 mg sildenafil sitrat ve diğer bileşenlerle cinsel faaliyet esnasında cinsel uyarı ile beraber penisteki damarları gevşetmektedir. Penisin gevşeyen damarlarına doğru hareket eden kan, cinsel faaliyet esnasında yeterli süre boyunca gerekli sertliği sağlamaktadır. İlaç sildenafil içeren bir ilaçtır. Satışa Sildegra 100 mg olarak sunulmaktadır. Tablet halinde, maviye yakın yeşil renkli, beşgen şekilli, kokusu bulunmayan, tabletin bir yüzeyinde SLD 100 yazmaktadır. Paket içeriğinde ise 4 adet ilaç bulunmaktadır.

Sildenafil Nasıl Kullanılır?

Sildegra 100 mg doktorunuz tarafından önerilen şekilde kullanılması gereken bir ilaçtır. İlacın kullanılmasından önce gerekli araştırma ereksiyonhaplari.com adresinden yapılmalıdır. Bu araştırma esnasında tereddütlü bir durum oluşması halinde ise herhangi bir rahatsızlık bulunmasa dahi doktor ve eczacıya danışmakta fayda bulunmaktadır. Doktor veya eczacı tarafından farklı bir doz önerilmemesi durumunda normal şartlarda günde bir dozdan fazla kullanmak ciddi sonuçlar doğurabilir. Tablet cinsel aktiviteden önce takriben 1 saat evvel kullanılması gerekir. Tablet ezilmeden, parçalanmadan, yutmaya yetecek kadar su ile bütün halde alınmalıdır. Sildenafil içeren ilaçların kullanım yaşı 18 ve daha büyük yaşlardaki erkek hastalardır. Herhangi bir hastalığı olmasa dahi yaşlı kişiler için farklı dozlarda kullanılması önerilebilmektedir. Bu nedenle yaşlı bireyler doktor veya eczacıya danışarak sildenafil sitrat içeren ilaçları kullanmalıdır.

Sildenafil Sitrat Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar

Sildegra kullanılırken dikkat edilmesi gereken durumlar bulunmaktadır. Bu rahatsızlıklar; karaciğer ve böbrek bozukluğu bulunan kişilerde, kan hastalıklarına sahip olunması, görme ve duyma ile ilgili rahatsızlıkları, kanama bozuklukları olması durumunda kaçınılmalıdır. İlaç kullanımından sonra ise sildenafil ilacının etkisinin fazla veya az hissedilmesi, fazla doz kullanılması halinde doktor veya eczacıya bildirilmelidir. Sildenafil sitrat kan basıncını düşüren etkisi de bulunduğundan bu konuda rahatsızlığa sahip olunması durumunda kullanmadan önce doktora danışılmalıdır.

Sildegra 100 mg kullanımından şu durumlara sahip kişiler tarafından kaçınılmalıdır. Etken olan madde sildenafil veya ilaç içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyetin bulunulması, kalp ve damar hastalığına yönelik ilaç kullanılması, görme ile ilgili kalıtsal rahatsızlığın bulunması, kalp krizinin veya felcin geçirilmesi, ağır boyutlardaki kalp ve karaciğer problemine sahip olunması durumunda ilaç kullanımından kaçınılmalıdır. İlaç kullanımı esnasında normal etki dışında herhangi bir etkiye maruz kalınması durumunda ilacın kullanıldığı sağlık görevlilerine durum bildirilmelidir. İlacın kullanılması, ilacın etkileri, yan etkileri gibi konularda detaylı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresinin ziyaret edilmesi uygun olacaktır.