Sildenafil 130Mg

Sildenafil 130 Mg Nedir?

Son zamanlarda erkekler arasında popülerliği iyice artmış olan sildenafil 130 mg sertleşmeyi problemini yok etmek için üretilen bir ilaçtır. Kokusuz, mavi ve yeşil renk tonlarında ve beşgen şekilli bir ilaç olup sadece cinsel birleşme esnasında ereksiyon sorunu yaşamakta olan erkekler tarafından kullanılması önerilir. Doğal yollarla sertleşme sağlayan bu ilaç yalnızca erkekler tarafından kullanılmaktadır. Şimdiye kadar kullanan herkesin sertleşme problemine son vermiş olan sildenafil ilacı cinsel birliktelik esnasında hem erkek hem de kadın için daha zevkli bir süreç imkanı tanır. Doktor denetimi altında kullanılması gereken bu ilaç kişinin vücudunda birçok değişim meydana getirerek erkek cinsel organının daha aktif hale gelmesini sağlar.

Sildenafil’in Vücuttaki Yarattığı Etkiler

Cinsel birleşme esnasında penis sertleşmesinde ve bu sertliğin uzun süre korunmasında problem yaşayan erkekler tarafından sildenafil 130 mg adeta hayat kurtarıcı nitelikte bir role sahiptir. İlacın vücuda alınmasıyla kişinin özellikle cinsel organında birçok değişim meydana gelir. Öncelikle bu ilaç kan akışını ciddi derecede hızlandırdığı için penis içerisinde yer alan kan damarları da gevşer. Sonrasında ise kanın penise akımı daha kolay bir hale gelir. Bu da penisin sertleşme hızını arttırarak aynı zamanda bu sertliğin uzun süre korunmasına yardımcı olur. İlacın yarattığı bir diğer değişim de penis içerisindeki kan damarlarında yer alan kasların gevşemesini sağlamaktır.

Sildenafil İlacı Nasıl Kullanılır?

Birçok erkek hastanın sertleşme problemine şifa olan sildenafil 130 mg ilacı satışa sunulmadan önce birçok sağlık kontrolünden başarı ile geçmektedir. Doktor denetimi altında kullanılması gereken bu ilaç aynı zamanda günde bir dozdan fazla kesinlikle alınmamalıdır. Cinsel birliktelikten yaklaşık bir saat önce alınırsa, etkilerini en belirgin şekilde gösterir. Aynı zamanda bu etkiler dört saat boyunca devam etmekte ve kişinin vücudundaki değişimler aktif bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Bir doz alımından sonra ikinci doz için mutlaka 24 saat geçmiş olmalıdır. Bununla birlikte ilacı kullanmaya başlamadan önce, herkes doktora danışmalı; yaşına, kilosuna ve sağlık durumuna göre doz kullanımını ayarlamalıdır.

Sildenafil İlacının Yan Etkileri Nelerdir?

Son zamanlarda birçok erkeğin ereksiyon ve sertleşme sorununa hızlı ve kalıcı çözümler getiren sildenafil 130 mg aynı zamanda birtakım yan etkilere de sahiptir. İlacı kullanan hastalarda en sık rastlanan etkiler baş ağrısı, yüz kızarması, hazımsızlık, burun tıkanıklığı, idrar yolu enfeksiyonu, anormal görüş ve sersemlik hissi şeklinde sıralanabilir. Bunun yanında çok nadir rastlanan bazı yan etkiler de şunlardır: nezle, uyku hissi, kusma, ağız kuruluğu, bulantı, burun kanaması, duyu azalması. Kişiden kişiye değişiklik gösteren bu yan etkiler kiloya, yaşa veya sağlık durumuna bağlı olarak farklılaşabilir. Sildenafil ilacı ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen herkes https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresini ziyaret ederek hemen alışverişe başlayabilir.