Sildegra 50 Mg Etki Süresi

Sildegra 50 Mg Etki Süresi

Sertleşme veya sertleşmenin korunamaması problemleri erkekler arasında oldukça yaygın görülen bir rahatsızlıktır. Bu problem yalnızca erkeklerin değil, cinsel ilişki yaşadıkları partnerlerinin de performansını ve aldıkları hazzı düşürmektedir. Buna bağlı olarak da çiftler arasında ciddi sorunlar baş göstermektedir. Bu soruna karşılık olarak üretilen en etkili çözüm yöntemi ise Sildegra ilacıdır. Erkeklerin daha hızlı sertleşmesini sağlayan Sildegra 50 mg etki süresi oldukça uzun süren bir ilaçtır. Sertleşme sorununa en hızlı şekilde çözüm üreten bu ilaç aynı zamanda doğal yollar ile ereksiyon olunmasını sağlar. Bu gibi değişimler sayesinde cinsel ilişki içerisinde olan çiftlerin cinsel hayatlarına bir hareketlilik gelir ve alınan haz maksimum seviyeye çıkar.

İlacın Vücuda Etkileri

Son zamanlarda kullanımı çok fazla artış gösteren Sildegra 50 mg etki süresi oldukça uzun sürmektedir. Bu yüzden ilacın vücutta yarattığı etkilerin bu denli kalıcı olmasında rol oynayan kriterlerin ne olduğu merak konusu haline gelmiştir. Bu uzun süreli sertliğin sağlanmasında en etkili olan durum ilacın vücuttaki kan akışını hızlandırmasıdır. Özellikle de penis bölgesindeki damar ve kasların gevşemesiyle birlikte burada bulunan kan miktarında ciddi bir artış gözlemlenir. Bununla birlikte o bölgedeki uyarılma hissi de fazlalaşır. Buna bağlı olarak da erkek cinsel organı daha hızlı sertleşir ve Sildegra 50 mg etki süresi de uzunca bir zaman dilimi boyunca devam ettiğinden, sertleşme kalıcılığını korur.

Sildegra Nasıl Kullanılır?

Kullanımındaki artışa bağlı olarak ilacın nasıl kullanılacağı ile ilgili sorular da artış göstermektedir. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli husus hastanın doktora başvurarak bazı sağlık kontrollerinden geçmesidir. Yapılan testlerin sonucuna göre doktor hastanın bu ilacı kullanmak için uygun olup olmadığını kararlaştırır. Aynı zamanda doz ayarlaması da bu test sonuçlarına göre doktor tarafından yapılmalıdır. Test sonuçları temiz olan her hastanın 24 saat içerisinde yalnızda bir doz kullanmasına izin verilir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda ilaçtan en etkin sonuçları almak isteyen kişiler cinsel birleşmeden bir saat önce Sildegra kullanmalıdır. Üstelik Sildegra 50 mg etki süresi yaklaşık olarak 4 saattir.

İlacın Yan Etkileri

Sildegra ilacı bazı hastalarda hiçbir soruna yol açmazken bazı hastalarda da yaygın bir şekilde rastlanan yan etkilerim görülmesine yol açar. Bunlardan bazıları; baş dönmesi, baş ağrısı, yüz kızarması, terleme, yorgunluk hissi olarak sayılabilir. Bazı yan etkiler ise çok nadiren görülür ancak en az birine rastlanıldığında bile her hasta mutlaka doktoruna başvurmalıdır. Bunlar ise; hazımsızlık, mide bulantısı, kusma, idrar yolu enfeksiyonu, görme bozukluğu, eklem ve kas ağrıları, deri döküntüsü olarak sıralanabilir. Bahsi geçenler haricinde Sildegra ilacı ile ilgili olarak daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresini ziyaret ederek hemen alışverişe başlayabilir.