Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılır

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılır?

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılır kısaca Penil protezler, diğer iktidarsızlık tedavilerinden yeterli sonuç alınamayan veya hastanın beklentilerinin karşılanamadığı durumlarda uygulanır.

Penil protez takıldıktan sonraki cinsel hayatlarında hiçbir şekilde sertleşme sorunu yaşamayacaklar ve yaşlılık döneminde de performansları aynı şekilde sürecektir.

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılır hakkında

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılır“Tıbbın süper beydana gelen bu ameliyat şu günlerde büyük alaka görmektedir. Empotansa neden meydana gelen etmenler her halükarda mutluluk çubuğu ile sorununuza çare yer almaktadır. İnsanlar tarih süresince erkeklik gücünü artırmak amaçlı farklı ilaçlar ve macunlar kullanmışlardır ve ne var ki netice elde edememiş¬lerdir. Diğer taraftan gücü artırmak amaçlı yenilen karides, ıstakoz, midye, balık yumurtası vs. benzeri zor deniz ürünleri keza koç yumurtası, uykuluk ve sakatatlar benzeri edinilen gıdaların tansiyon yükselmesine, damar sertliğine ve gut hastalığına neden meydana geldiği her biri aracılığıyla bilinmektedir.

Ayrıca bunların muayyen bir yaştan ardından alınmasında da hiçbir yarar yoktur. Bunun yakınında bazı tıbbi ilaçlarla (hormonal) yapılmış olan zoraki tedavilerde de kesinlikle netice elde edilememekle beraber organlarda uzunca vakit kullanılması şeklinde kanserojen gelişmeler meydana gelebilmektedir.

Mutluluk çubuğu silikondan yapılma bir materyaldir. Bedende tepkiye neden meydana gelen rastgele bir yan tesiri görülmediği kesindir. Basit bir ameliyatla sizlere müebbet emniyet ve canlı bir hayata zevki verecek mutluluk çubuğunun sağlığınıza hiçbir yan tesiri yoktur…”

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılır? Kısaca

Ameliyatsız metot, ihtiyar, şeker hastası benzeri vaziyetlerde bununla birlikte normal yaş grubundaki da ameliyat olmak istemeyenlerde de yepyeni geliştirilmiş özel bir dolgu maddesi ile de mutluluk çubuğu benzeri bir uzunluk ve kalınlık sağlamak edilebilmektedir.

Ağrı bir biricik iğnasıl ağrı duygusu iptal edildikten ardından alet içine döşenen bu spesiyal dolgu maddesi, mutluluk çubuğu işlevini mahaline getirebilmektedir. Bu madde bedende en az 5 sene dayanabilmektedir. Detaylı bilgi ve Takılması ve Kullanımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak mutluluk çubuğu ile ilgili bilgileri bizden temin edebilirsiniz.