Lifta Tadalafil

Lifta Tadalafil

İki ilaçta penis sertleşmesinin cinsel aktivite sırasında olmaması halinde tedavi edici ilaçlardır. Lifta ve zydena damar genişlemesini sağlar bu nedenle kalp veya damar rahatsızlığı olan insanların kullanımına uygun bulunmamakta ve bazı durumlarda hekime başvurulması gerekmektedir. Lifta da zydena ile aynı amaçta kullanılmakta fakat kişilere olan yan etkileri ve içerikleri farklıdır.

Lifta Tadalafil Özellikleri

20 mg tabletler halinde karşımıza çıkan lifta tadalafil koyu sarı renkli ve bununla beraber 2, 4, 8’li tablet ambalajlar içindedir. Erkeklerde kullanılan lifta ereksiyon fonksiyonunun gerçekleşmemesi ve sertleşme olayının oluşmaması veya oluşan sertleşme durumunun korunmaması halinde kullanılmaktadır. Fosfodiesteraz tip 5 grubundaki inhibitör maddeler olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir. Cinsel uyarının oluşması halinde lifta tadalafil penis içindeki damar ağının gevşemesini sağlamakta bununla beraber penis içine kanın dolumu gerçekleşmektedir.

Bu döngü sonucu sertleşme gerçekleşir. Aynı döngü zydena ile de oluşmaktadır. Bu zydena ile lifta konusu ile ilgili ortak özellikler içindedir. Erektil fonksiyon konusunda bir sorun taşınmıyorsa ilacın bir etkisi olmayacaktır. İlacın etkinliği için bir cinsel uyarıya ihtiyaç vardır. Tek başına cinsel uyaran olmadan işe yaramamaktadır. İlacın etkinliği için ön cinsel faaliyete ihtiyaç vardır.

Lifta Tadalafil Nasıl Kullanılır?

Oral olarak alınan bu ilaç cinsel aktivitenin 30 dakika öncesine kadar alınmış olması gerekmekte ve hekim tarafından önerilen doz 20 mg bir tablet şeklindedir. 36 saate kadar etkili olabilmektedir. Cinsel olarak bir uyarı olmazsa ilacın aktivitesi gerçekleşmeyecektir. Bunun için partnerinizle normal ön cinsel faaliyetinizin gerçekleşmesi gerekmektedir.

Alkol ereksiyon yeteneğini etkileyebilir. Lifta’da alkol gibi tansiyon düşürme etkisine sahiptir ve kişide baş dönmesi riskini arttırabilir. Lifta sürekli olmak üzere günlük olarak kullanıma önerilmez. Gün içinde birden fazla alınması sorunlara neden olabilir bu sebeple hekim tarafından önerilmemektedir. Eğer gün içinde birden fazla alındıysa hekime başvurulmalıdır.

Zydena Mı Lifta Mı Kullanılmalıdır?

İki ilaçta ereksiyon fonksiyonunun gerçekleşmemesi sonucu kullanılmaktadır. Zydena mı lifta mı orusunun cevabını etkilerinin durumunu inceleyerek verebiliriz. ​Lifta için cinsel olarak bir uyarı gerekmektedir. Zydena için ise bu durum geçerli değildir. Bu zydena ile liftena konusundaki ilk karşılaştırmadır. Zydena mı lifta mı ile ilgili ikinci karşılaştırma ise etki süreleridir. Lifta 36 saate kadar etkili olmakta ve cinsel aktivitenin 30 dakika öncesine kadar alınmış olması gerekmektedir. Zydena alındıktan 1 saatte sonra etki için hazırdır. Ve 8-12 saat arasında etki gösterir.

Zydena mı lifta mı ​​​​​​ile ilgili üçüncü karşılaştırma ise ikisi de oral yolla alınmakta ve dışkı ile atılmaktadır. Dördüncü olarak zydena lifta karşılaştırması ise bir ortak özellik niteliğindedir. Ciddi kalp rahatsızlığı böbrek problemi olan kişiler bu ilaçları kullanmamalıdır. Zydena’ya ek olarak son 6 ayda felç geçirmiş hastalar kullanmamalıdır.
Detaylı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim sitesini ziyaret edebilirsiniz.