Lifta 20 Mg

Lifta 20 Mg Nedir? Ne İşe Yarar?

Ereksiyon problemi yaşayan erkeklerin bu sorunlarını tedavi etmek için Lifta 20 mg kullanılmaktadır. Sertleşme sorunu sertleşmenin hiç olmaması ya da sertleşme olmasına rağmen yeterli süre sertleşmenin muhafaza edilmemesi şeklinde görülmektedir. Erkek cinsel organındaki damarların içine kan dolarak sertleşmesini sağlayan bir etki Lifta 20 mg meydana getirir. Cinsel uzvun sertleşmesi için özellikle dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi cinsel uyarım bulunması gerekmektedir.

Sertleşme sorunu olan erkeklerde işe yarayan lifta, bu sorunu olmayan kişilerde cinsel organın sertleşmesine yarar sağlamamaktadır. İlaç, 18 Yaşının üzerindeki kişiler için formüle edilmiş, koyu sarı renkteki elips şekillidir. Satışa sunulan Lifta 20 mg bir yüzeyinde 20 sayısının yer aldığı film kaplı tablettir. Ambalaj içerisinde 8, 4 ve 2 tabletler halinde satışa sunulmaktadır.

Lifta 20 Mg Kullanımı

İlacın etkilerinden yararlanmak, yan etkilerine maruz kalmamak maksadıyla Lifta 20 mg nasıl kullanılır? Ereksiyonhaplari.com adresindeki uyarılar incelenmelidir. Ayrıca gerekli kullanım dozu ve kullanım periyodu uymak önem taşıyan hususlardandır. Doktor tarafından tavsiye edildiği şekilde kullanılması, kullanım konusunda emin olunamayan hususlar konusunda sağlık kuruluşu, doktor veya eczacıları danışılması gerekmektedir.

Doktor tarafından farklı bir doz önerilmemesi durumunda normal kullanım dozu cinsel ilişki öncesinde bir tanedir. Doz miktarı tek tablette bulunan 20 mg miktarındaki ilaçtır. İlacın etkisi kullanıldıktan yaklaşık olarak 30 dakika sonra gösterdiğinden, Lifta 20 mg nasıl kullanılır? Cinsel ilişkiden 30 dakika önce alınması uygun olacaktır. İlacın etkisi ilk kullanımınızdan 36 saat sonrasına kadar sürebilmektedir.

İlaç doz bütünlüğü içerisinde tek seferde Lifta 20 mg nasıl kullanılır? bir bardak su ile yutulmalıdır. İlaç kullanımı fazla miktarda alkol alımı ile yapılmamalıdır. Alkol alımı ilacın etkilerinin az olarak görülmesine neden olabilmekte, baş dönmesi durumu ile karşılaşılabilmektedir. Sertleşme sorununu kullanım sonrasında ortadan kaldırdığından Lifta 20 mg cinsel ilişki öncesinde kullanılmalıdır. Cinsel ilişki olmaması durumunda rutin olarak kullanılması uygun değildir. İlaç bir tabletten fazla kullanılmamalıdır.

Lifta 20 Mg Yan Etkileri

İlacın kullanılmasında yan etkiler görülebilmektedir. Bu yan etkiler arasında çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle dikkatli kullanılmalıdır. Çok yaygın yan etkilerin arasında; baş ağrısı görülmektedir. Yaygın olarak görülen yan etkiler arsında; yüz kızarması, burun tıkanıklığı, baş dönmesi, hazımsızlıktır. Yaygın olmayan reflü, karın ağrısı, çarpıntı hissi, artan terlemedir.

Seyrek görülen yan etkiler arasında ani kalp durması, göğüs ağrısı, migrendir. Bu etkilerin dışında bayılma, deri döküntüsü, yüksek veya düşük tansiyon, göğüs ağrısı, yüzde şişme, işitme kaybı, göğüs ağrısı, görme problemi, 4 saat ve daha uzun süren ereksiyon hali çok ciddi yan etkilerdendir. Bu durumlar hissedildiğinde zaman kaybetmeden sağlık birimine başvurulmalıdır. İlaç hakkında ve Lifta 20 mg nasıl kullanılır konusunda detaylı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresi ziyaret edilmelidir.