Lifta 20 Mg 4 Tablet

Lifta 20 Mg 4 Tablet

Türkiye’de mavi hap olarak bilinen Viagra’nın fiyatının yüksek olması nedeniyle birçok erkek Lifta tablet ve Lifta krem ne işe yarar gibi sorular sormaktadır. LİFTA tablet, içeriğinde etken madde olarak 20 mg Tadalafil içeren tablet formunda, badem şeklindeki ilaçtır. LİFTA tablet, koyu sarı renklidir ve bir yüzünde “20” numarası basılıdır. LİFTA tablet Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve yalnızca eczanelerde satılmaktadır.

LİFTA 20 mg 4 tablet normal reçeteli satılmaktadır. Fiyatı 170.75 TL’dir ve devlet tarafından reçete ile karşılanan ilaçlardan biri değildir. Eczanelerde 2,4 ve 8 tablet içeren ambalajları mevcuttur. LİFTA, erkeklerde cinsel bozukluk anlamına gelen erektil disfonksiyon hastalığının semptomatik tedavisi için kullanılır. Cinsel aktivite öncesinde ve sırasında penis sertleşmesi gerçekleşmeyen veya penisi sertleştiği halde bu durumu uzun süre koruyamayan erkekler Lifta 20 mg 4 tablet kullanabilirler.

Tadalafil, LİFTA 20 mg 4 tablet içeriğinde bulunan ve asıl etkiyi gerçekleştiren etken maddedir. Tadalafil, fosfodiesteraz  inhibitörü olarak bilinen ilaç grubunda yer alır. Bu etken madde, cinsel uyarının gerçekleşmesinin ardından penis içerisinde yer alan kan damarlarının gevşemesine yardımcı olur ve böylece kanın penis içerisine akışını sağlayarak daha uzun süren sertliğe yol açar. Cinsel aktivite öncesinde sertleşme sorunu olmayan erkeklerin performanslarını artırmaları amacıyla LİFTA 20 mg 4 tablet kullanmaları önerilmemektedir. Çünkü Tadalafil, yalnızca sertleşme sorununun giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Lifta 20 mg 4 Tabletin Kullanma Sıklığı Nedir?

Her ilaçta olduğu gibi doktorun tavsiyesi oldukça önemlidir. Cinsel aktiviteden yarım saat önce LİFTA 20 mg 4 tablet içerisinden bir tabletin alınması yeterlidir. Lifta tablet 1 bardak su ile alınmalıdır. LİFTA, tablet, alındıktan sonra 36 saat boyunca etkili olarak kabul edilmektedir. Ancak ilacın etkisini gösterebilmesi için cinsel uyarının olması gerekmektedir. Cinsel ilişkiden önce hem erkeğin hem kadının ilacın etkisinden bağımsız olarak ön cinsel aktivitede bulunmaları önemlidir.  Ayrıca günde bir taneden fazla Lifta tablet kullanılmamalıdır.

Lifta 20 Mg 4 Tableti Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her ilaçta olduğu gibi Lifta kullanırken de alkol kullanılması önerilmemektedir. Alkol kullanımı, penisin sertleşme yeteneğini etkileyebilir. Alkol alımı sonrası erkeklerde geçici olarak tansiyonun düşebilmektedir. Lifta tablet yalnızca cinsel ilişkideki sertleşme problemi için kullanılmalıdır, günlük kullanımı önerilmemektedir.

Lifta tablet kullanımı 18 yaşın altındaki çocuklarda uygun değildir. Ayrıca Lifta tableti kullandığınızı unuttuysanız çift doz almamalısınız. LIFTA’in içeriğinde bulunan Tadalafil’e veya yardımcı maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler meydana gelebilir. Lifta 20 mg tablet kullanırlen en sık görülen yan etkiler: Alerjik reaksiyonlar, kurdeşen, görmede bulanıklık, göz kapaklarında şişlik, göz ağrısı ve gözde kızarıklık, göğüs ağrısı, baş ağrısı, sırt ağrısı, kas ağrıları, yüzde kızarma, kurun tıkanıklığı, baş dönmesi, hazımsızlıktır.

Lifta Krem Nedir ve Ne İşe Yarar?

Lifta tabletler ülkemizde gittikçe yaygın kullanıma kavuşurken, insanların aklına Lifta krem ne işe yarar sorusu da gelmektedir. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı onaylı Lifta krem bulunmamaktadır. Ancak penis sertleşmesi için piyasada birkaç krem mevcuttur. Çok yakında tablet formunda olan bu ilacın krem formu da piyasaya çıkacaktır, bu sayede Lifta krem ne işe yarar sorusuna cevap bulabileceğiz.

Daha fazla bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresini ziyaret edebilir, Lifta tablet ve Lifta krem ne işe yarar ve nasıl kullanılır sorularına cevap bulabilirsiniz.