Levitra

Levitra Nedir?

Bir diğer adı vardenafil olan levitra adlı ilaç, erkeklerin ereksiyon sorunları için yaygın olarak kullanmakta olduğu bir çözüm yöntemidir. Bu levitra adlı ilaç, kullanıldığında kan akış hızını arttırarak ereksiyon oluşumuna yardımcı olur. Bu ilacın farklı türden marka adları bulunmaktadır. Bu ilaç, kan hücrelerinin içerisinde bulunmakta olan duvarların gerisindeki kasları rahatlatarak; kullanıldığı vücudun çeşitli bölgelerindeki kan akış hızını arttırmaktadır. Ereksiyonu azaltma gibi özelliklerinin olduğu bilinmekte olan PDE5 adlı kimyasalın oluşumunu engeller ve bu da ereksiyon oluşumuna katkıda bulunan bir durumdur. Vücutta bulunan PDE5 oranı azaldığı taktirde ereksiyon oluşumunu sağlamak ile görevli kimyasallar görevlerini yerine getirebilmekte ve bunun ile birlikte cinsel organ içerisinde bulunan kanın daha uzun sürelerde içeride kalmasına yardımcı olmaktadır. Bu tarz ilaçların başlıca görevi PDE5 kimyasalının miktarını azaltmaktır. Ayrıca bu ilaçların mutlaka doktor kontrolü ile alınması gerekmektedir. Çünkü bazı bünyeler bu tür ilaçlardan etkilenebilmekte ve farklı tepkiler gösterebilmektedir.

Levitra’nın Yan Etkileri Nelerdir?

Etkili bir ilaç olan levitra çeşitli türden bazı ilaçlar ile birlikte kullanıldığında olması gerekenin çok altında olacak şekilde ani bir biçimde kan basıncının düşmesine sebep olabilir. Bu da istenmeyen ve vücuda çeşitli hasarlar verebilecek bir durum olduğu için mutlaka kaçınılması gereken bir olaydır. Özellik ile içerisinde adempas ya da nitrogliserin adı verilen kimyasalları içermekte olan ilaçlar ile birlikte kullanımından mutlaka kaçınılması gerekmektedir. Şayet bu tarz bir olay meydana gelir ve birdenbire görme kaybı yaşanırsa acilen levitranın bırakılması ve bir doktora görüşülmesi gerekmektedir. Aynı zamanda ilaç kullanıldıktan sonra meydana gelen ereksiyon süreci 4 saat gibi bir süreyi aşar ise bir doktora başvurulması gerekmekte ve ilacın kullanımına son verilmesi önerilmektedir. Tüm bunlar ile birlikte cinsel ilişkinin yaşandığı esnada mide bulantısı, başın dönmesi, boyun bölgesi veya çene bölgesinde bir hissizlik ile baş gösteren elektriklenme hali hisseder iseniz hiç vakit kaybetmeden bir doktora görünmeniz gerekmektedir. Bu tarz durumlar ihmale gelmeyeceğinden önem verilmesi gereken konulardır.

Levitra’nın Kullanımı

İlacı kullanmaya başlamadan önce bir doktora başvurulması gerekmektedir. Başvurulan doktor hastaya göre bir doz belirlemektedir ve ilacın doktorun önerdiği miktarda alınması gerekmektedir. Bunun ile birlikte levitra satın al seçeneği bulunduran sitelerden ilaç temin edilerek, ilacın beraberinde gelen kutunun içerisinde yer alan prospektüste yazan bilgilerin de okunması tavsiye edilmektedir. Bu levitra satın al adı verilen seçeneği bulunduran siteler levitra satın al seçeneği seçildikten sonra levitra satın al bölümünü aktifleştirerek gönderim sağlamaktadırlar. Genellik ile levitra yemek öncelerinde ve de yemek sonralarında alınabilmektedir. İlacı cinsel ilişkiden yaklaşık 1 saat önce almak da makul önerilen durumlardan biridir. Cinsel etki gerçekleştiği zaman ilaç da etkisini gösterebilecektir. Ayrıca bu ilacın gün içerisinde 1 kereden fazla alınmaması önemle uyarılmaktadır. Alınan 2 doz arası 24 saati aşmalıdır. Kullanılmakta olan genel doz miktarı 10 mg’dır. Etkilenme ihtimali yüksek olan hastalarda bu doz azaltılabilmekte ve 5 mg’a düşürülebilmektedir. İlaç ile ilgili detaylı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim sitesini ziyaret edebilirsiniz.