Levitra 20 Mg 30 Tablet Fiyatı

Levitra 20 Mg 30 Tablet Fiyatı

Verdenafil etken maddesi içeren levitra 20 mg 30 tablet erkeklerde, tıpta erektil disfonksiyon adı verilen sertleşme sorunu yaşayan hastalarda kullanılır. Sağlıklı bir cinsel performans sağlanamaması durumunda kullanılır.

Levitra 20 mg Tablet Nasıl Kullanılır?

Levitra 20 mg 30 tablet eczanelerden doktor tavsiyesi ile kullanılması önerilen bir ilaçtır. İlacın prospektüsünde bulunan kullanma talimatının okunması ve jenerik bilgileri doğrultusunda kullanılması son derece önemlidir. Herhangi bir rahatsızlık durumunda doktora gidildiğinde, bu ilacı kullandığını hasta mutlaka bildirmelidir.

Levitra 20 mg tablet, kasları gevşeten ve penis kan akışını sağlayan bir ilaçtır. Bunun sonucunda da peniste sertleşme meydana gelir. Turuncu renkte üzeri lakla kaplı bir tablettir. Bayer firması tarafından üretilmektedir. Eczanelerde levitra 20 mg 30 tablet fiyatı farklı ambalaj formlarına göre farklılık göstermektedir.  .

Levitra Tablet Kullanırken Dikkat edilmesi Gereken Durumlar

Levitra 20 mg 30 tablet kullanmadan önce mutlaka ilacın prospektüsünde bulunan uyarılar dikkate alınmalıdır. Hastaların Verdenafil etken maddesine karşı duyarlılığı durumunda ilaç alınmamalı veya derhal kesilmelidir. İlacın kullanımı sırasında vücutta kaşıntı, deri döküntüsü, nefes alamama, yüzün herhangi bir kısmında şişme belirtileri görüldüğünde ilaç kullanımı kesilmelidir.  Kalp hastalarının kullandığı betabloker, trinitrat grubu ilaçlar ile birlikte kullanılmamalı veya doktor denetiminde kullanılmalıdır. Hipertansiyon hastalarının kullandığı bazı hipertansif ilaçlarla da levitra 20 mg 30 tablet kullanılmamalıdır.

Karaciğer yetmezliği bulunan hastalarda karaciğer enzimleri kontrol edildikten sonra kullanılmalıdır. Kronik kalp hastalığı bulunan hastalarda, koroner arter hastalığında, ritm bozukluğu durumlarında, peniste sürekli sertleşme bulunması durumlarında levitra dahil diğer erektil diskfonsiyonel ilaçların kullanılması uygun değildir. Levitra tabletlerin besin etkileşimi bulunmaz. Hafif bir yemekten sonra alınması en uygun tavsiye edilen bir durumdur. Levitra tablet kadınlarda kullanılmaz. Yalnızca erkeklerin kullanabileceği bir ilaçtır. Levitra tablet kullanımı sırasında hafif görme bozukluğu olabileceğinden araç kullanılmaması gerekmektedir.

Levitra Tablet İlaç Etkileşimleri Nelerdir?

Verdanafil etken maddesi içeren levitra tablet, bazı antibiyortiklerle etkileşime girmektedir. Eitm bozukluğu ilaçları, mantar tedavisinde kullanılan ilaçlar, aids hastalarının kullandığı ilaçlar, prostat ilaçları gibi ilaçlarr ile birlikte kullanılmamalı veya doktor denetiminde kullanılması gerekmektedir. Levitra tablet piyasada birden fazla formda bulunmaktadır. Verdanafil içeren levitra 20 mg 30 tablet fiyatı 400 TL ve üzeri fiyatlarda satılmaktadır.

Diğer formları ise, levitra 5 mg 4 tablet, levitra 10 mg 2 tablet, levitra 10 mg 4 tablet, levitra 20 mg 2 tablet, levitra 20 mg 4 tablettir. Levitra tablet formları, levitra 20 mg 30 tablet fiyatı ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlıdır. levitra 20 mg 30 tablet fiyatı konusunda sorun yaşamamak için eczanelerden temin edilmesi önerilir. Eczaneler dışında fiyatlar farklılık göstermektedir. Levitra 20 mgt 30 tablet cinsel ilişkiden maksimum bir saat önce tok karna alınması önerilmektedir. Başlangıç dozu 10 mg olarak belirlenmiş olmasına karşın 20 mg başlangıç dozu olarak da kullanılmaktadır. Konu hakkında daha detaylı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresini tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.