Jeligra

Jeligra Nedir?

Ereksiyon problemi olan erkekler, birçok ereksiyon hapı kullanarak problemi çözüme kavuşturma çabasındadır. Bu durum zamanla çok can sıkıcı olmaya ve problemin ilaçlarla birlikte farklı yan etkileri de beraberinde getirmeye başlamasına sebep olur. Ancak yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucu bazı hapların doğal içeriğinin çok daha fazla olduğu saptanmıştır. Bu haplardan biri olan Jeligra, içeriğinde 100 mg sidenefil, pembe renkli çilek aromalı jel içermektedir. Ayrıca penisteki kan damarlarının harekete geçip kan akışının yoğun bir şekilde sağlanmasıyla cinsel aktivitenin yerine getirilmesini sağlar.

Erken boşalmayı önleyerek sağlıklı bir cinsel birlikteliğin önünü açar. Tamamen sertleşme sorunu olan erkeler için üretilmiş olan Jeligra bunun dışında kullanımlara asla uygunluk taşımaz. Tamamen doğal sertleşme oluşumuna destek olduğu için de en çok tercih edilen haplardan biridir. Siz de bu problemle karşı karşıya iseniz “Ereksiyonhaplari.com” sizin için çare olacaktır.

Jeligra Nasıl Kullanılır?

Öncelikle şikayetinizi doktorunuza bildirip öneri almadan bu hapı kullanmaya başlamak kesinlikle uygun değildir. Doktorunuzun önermesi halinde ve önerdiği dozda kullanılması zorunludur. 100 mg oral şase içerisindeki Jeligra şişeden çıkarıldıktan sonra su ile alınabilir. Sadece ağız yolu ile alıma uygundur. 18 yaşın altındakilerde kullanımı kesinlikle önerilmemekle birlikte yaşlılarda dozun kontrollü ve özel olarak ayarlanması gerekmektedir.

Eğer karaciğer ya da böbrek ile ilgili bir rahatsızlığınız varsa Jeligra  kesinlikle önerilmemektedir. Ayrıca tek dozun yüksek oranda etkiye sahip olduğunu hissediyorsanız hemen doktorunuza başvurmanız şiddetle öneriliyor. Kullanımı sadece ereksiyon sorunu için olup herhangi bir cinsel rahatsızlıktan dolayı kullanıldığı taktirde oluşabilecek etkileri göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Jeligra Kullanimindan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Hapın içeriğinde bulunan etken maddelere karşı herhangi bir alerjik reaksiyonu barındırıyor iseniz kullanmanız önerilmez. Ayrıca kalp hastalığı olanlar içinde Jeligra kullanımı önerilmemektedir. Ek olarak gelecek olan cinsel performans kalp krizi riskini artırabilmektedir. Karaciğer rahatsızlığı varsa, tansiyonunuz düşükse ya da göz hastalığınız(görme kaybına neden olan göz hastalıkları) varsa kullanımınız önerilmemektedir.

Peniste daha önce meydana gelmiş olan hastalık ya da biçim bozukluğu durumunda doktor kontrolünde kullanılması gerekir. Duyma, görme ya da tansiyonda ciddi değişimler yaşanırsa doktorunuza danışmalı, devam ettiği taktirde ise alınmamalıdır. Ayrıca Jeligra sertleşme sorunu ile ilgili olan diğer ilaçlarla birlikte kullanılmamalıdır. Bunun dışında tansiyon hapları ile birlikte alınması önerilmez.

Jeligra Fiyatı ve Ayrıntılı Bilgi

Diğer ilaçlarda dikkat edilmesi gerektiği gibi bu ilaçta da son kullanma tarihine dikkat etmeden alınmamalıdır. Son kullanma tarihi geçtikten sonra kullanıma devam edilmemelidir. Diğer cinsel haplar ile kullanımı önerilmemekle birlikte Jeligra ile herhangi bir hap kullanma durumunuz varsa doktorunuza danışmalısınız.

Bu ilacın fiyatı 137 TL değerindedir. İlaç hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz arama motorunuza https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresini yazarak ziyaret edebilir, aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.