Jeligra Ne İşe Yarar

Jeligra Ne İşe Yarar?

100 mg sildenafil, pembe renkli çilek aromalı jel içermekte olup 4 adet aliminyum folyo dair içinde sunulmaktadır. 140.45 gr sidenafil sitrat içermektedir. İlaca başlamadan önce doktorun onayı alınmalıdır. Eğer ek olarak kullandığınız ilaçlar varsa dikkatli olunmalı herhangi bir sorunda doktora başvurulmalıdır. Önemli olarak binmesi gereken Jeligra ne işe yarar bilgisinin yanında Jeigra’nın etkleri de bilinmelidir. İlaç belirlenen dozda kullanılmalı ve o doz aşılmamalıdır. Jeligra fosfodiesteraz tip 5 inhibitörlerine dahil olmakla beraber penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olmayı sağlar. Soru Jeligra ne işe yarar olmakla beraber cevabı ise cinsel uyarı ile kanın penise dolumunu kolaylaştırır.

Jeligra Nasıl Kullanılır?

Jeligra kullanımı için doktor onayı ve reçete gerekir. Günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır 100 miligramlık doz kesinlikle aşılmaması gerekir. Bununla beraber eğer doz aşılırsa doktora başvurulmalıdır. Yaklaşık cinsel aktiviteden bir saat önce olarak alınması gerekir. Konu Jeligra ne işe yarar ilgili olarak Jeligra nın içeriği incelenir. Yaklaşık 100 miligram bulunan saşe içerisindeki jeli sulu veya susuz olarak kısa bir süre içinde tüketilmelidir. 18 yaşına altındaki insanların kullanımı için uygun değildir. Yaşlılar için dozu doktor tarafından yeniden ayarlanmalıdır. Şiddetli böbrek yetmezliği olan erkekler için kullanımına uygun değildir.

Siroz ve kronik karaciğer rahatsızlıkları taşıyan erkekler Jeligra kullanmalıdırlar. Eğer ilaç kullanan erkekte çok güçlü veya çok zayıf etkiler bırakıyorsa doktorunuz veya eczacınıza bu durumun söylenmesi gerekmektedir. Jeligra kullanmanız gerekenden fazla kullanmanız üzerimizde bıraktığı etkiyi artırması beklenmediği gibi tam tersine ilacın yan etkileri dediğimiz olumsuz durumların karşınıza çıkmasına neden olabilmektedir.

Jeligra Yan Etkileri 

İlacın kullanımından sonra herhangi olumsuz alerjik bir reaksiyonla karşılaştıysanız hemen ilacın kullanımını durdurmalı ve doktorunuza başvurmalısınız. Soru Jeligra ne işe yarar olmakla beraber ilacın yan etkilerini bilmekte gerekmektedir. Bulantı, yüzün kızarması, sıcak basması, hazımsızlık, görmede bozukluk, bulanık görme, görmede renklerin soluklaşması, bütün tıkanıklığı ve hırıltı gibi durumlar yaygın yan etkiler arasında yer almaktadır. Kusma, deri döküntüsü, gözlerde ağrı oluşumu, gözlerinin kanlanması hissiyatı, görsel parlaklık, ışığa hassasiyet, gözlerde sulanma durumu, kalp çarpıntısı, baş dönmesi, kas ağrısı, uykusuzluk hissi, baş dönmesi, dokunma duyusunda eksiklik hissi, yüksek kan basıncı, durum itibari ile düşük kalp basıncının oluşumu gibi yaygın olmamakla beraber klinik durumlarda karşılaşılan yaygın olmayan yan etkiler arasındadır.

Jeligra Ne İşe Yarar?

100 mg saşeler içinde bulunan Jeligra, pembe renkli ve çilek aromalı bir jeldir. Konu olarak Jeligra ne işe yarar gelecek olursak Jeligra cinsel aktivite sırasında penisteki damarların genişlemesi ve kendin sertleşmesi şeklinde gerçekleşir ve bununla beraber ereksiyonun gerçekleşmesi hedeflenir. Fosfodiesteraz tip 5 inhibitör grubuna dahil olan Jeligra, erkeklerde doğal yollarla sertleşme işlemini sağlamaktadır. Erkekler için üretilen Jeligra, Jeligra ne işe yarar erkekler için üretilmiş olup kadınlar için uygun değildir. Bununla beraber Jeligra 18 yaş üstünde bulunan yetişkin erkeklerin kullanımına uygundur. Konu içinde Jeligra ne işe yarar ifadesi sertleşme sorunu olmayan erkeklerde bu ilacı kullanmamalıdır. Sertleşme sorunu cinsel aktivite halinde erkeğin penisinin sertliğini koruyamaması halidir. Ayrıntılı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim adresinden yardım alabilirsiniz.