Jeligra Jel Nedir?

Jeligra Jel Nedir?

Günümüz de birçok erkek zor yaşam koşulları, aşırı stres ve sağlıksız beslenmeden kaynaklı olarak çeşitli cinsel rahatsızlıklar yaşayabilmektedirler. Aslında bu cinsel rahatsızlıklar her zaman söz konusu olsa da, son yıllar da bunu dile getirmek bunun bir rahatsızlık olduğunu anlamak açısından toplum giderek bilinçlenmektedir.

Durum böyle olunca da bu konuda hekime başvurma ve ilaç kullanma oranları da her geçen gün artış göstermektedir. Gerekli teşhis konulan ve rahatsızlığının kaynağı anlaşılan hastalar için özel olarak üretilen bir takım ilaçlar ve kremler bulunmaktadır. Adını son zamanlar da sıklıkla duyduğumuz ve herkesin aklına takılan jeligra jel nedir sorusuna açıklık getirecek olursak.

Jeligra Jel Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Cinsel ilişki esnasında ereksiyon problemi yaşayan erkekleri en çok jeligra jel nedir sorusu ilgilendiriyor. Bunun sebebi jeligra jel nedir bu jel ereksiyon sorunu yaşayan erkekler de cinsel organlarında kan akışını kolaylaştırarak sertleşme sorununa çözüm sunmaktadır.

Cinsel ilişkide olmazsa olmazlardan biri olan erkeğin sertleşmesi olmadığı takdirde hem cinsel birleşme sağlanamamakta hem de özellikle erkeklerin öz güveni kırıldığı için mutsuz olmasından kaynaklı çiftlerde bu durum olumsuzluk olarak ilişkilerini etkilemektedir. Jeligra jel nedir işte bu jel tüm bu sorunları ortadan kaldırarak iyi bir cinsel hayatınız sağlayacak olan tedavi aracıdır. Bu ilaç sadece erkekler için üretilen bir ilaçtır doğal olarak kadınların kullanımına uygun değildir. Zaten kadınların kullanımını gerektirecek bir etkiye sahip değildir.

Jeligra Jel Nasıl Kullanılır?

İlaçlardan en iyi faydayı almanın temel yolu onları en doğru biçimde kullanabilmektedir. Jeligra jel nedir sorusu kadar nasıl kullanılmalıdır sorusu da son derece önemli ve merak konusu olmaktadır. Öncelikle ilaçları mutlak suretle doktorunuzun veya eczacınızın tavsiyelerini dikkate alarak kullanmalısınız. Ayrıca mutlak suretle ilaç kutularının içerisinde yer alan prospektifleri de okumalısınız. Jeligra jel nedir nasıl kullanılır sorusuna geri dönersek, bu ilaç ağız yolu ile alınan bir ilaçtır ve kesinlikle başka türlü kullanılmamalıdır.

İlaç için uygun görülen ve belirlenen günlük kullanım dozu 1 tablet yani 100 mg olmaktadır. Bu dozun dışına çıkılmamalıdır aksi halde sağlığınızı bozacak etkiler ile karşı kaşıya kalabilirsiniz. Kullanım zamanı yaklaşık olarak cinsel ilişkiden 1 saat kadar önce olmalıdır. 18 yaşından küçük çocukların kullanımı için asla uygun değildir. Günlük düzenli olarak kullanılması gereken bir ilaçta da değildir sadece cinsel ilişkiye gireceğiniz zamanlar da kullanmanız gerekmektedir.

Jeligra Jelin Olası Yan Etkileri

Yukarıda belirtilen ilaca dair jeligra jel nedir ve nasıl kullanılır sorularını yanıtladık şimdi de olası yan etkilerinden bahsedeceğiz. İlacın yan etkileri yaygın olarak baş ağrısı, mide bulantısı, görme problemi ve kusma görülebilir. Bunun dışında nefes darlığı, sıkışma gibi hisler çok nadir görülmektedir. Daha detaylı bilgi için https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim web adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.