Degra Fiyat

Degra Fiyat

Sildenafil içeriğine sahip Degra, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri ilaç grubundandır. Degra tablet altıgen şeklinde, mavi renkte, 1,4 ve 8 tablet halinde, ambalajda satışa sunulmuştur. Ayrıca Degra fiyat incelendiğinde 100 mg film tablet (kdv hariç) 137.82 tl’dir. Degra fiyat (kdv dahil) 148.85 tl’dir. Degra fiyat 2018 bilgileri: https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim .

Degra Nedir?

Sertleşme sorunu yaşayan erkeklerde, ilaç kullanımı oldukça yaygındır. Degra hap nedir diye incelediğinde, ereksiyon probleminin tedavisinde kullanılan, penise giden kan damarlarının gevşeyerek cinsellik esnasında kan akışının sağlanması etkisini gösteren bir ilaçtır demek doğru olur. Degra hap nedir ve kimler kullanabilir diye bakıldığı zaman yalnızca sertleşme problemi olan hastalar tarafından kullanılmalıdır. Eğer sertleşme problemi yok ise kesinlikle Degra kullanılmamalıdır. Degra, cinsel ilişki esnasında kişinin doğal bir biçimde sertleşmesine yardımcı olan etkili bir ilaçtır. Ayrıca Degra, yalnızca erkeklerin kullanımı için uygundur. Kadınların cinsel problemleri sebebiyle kullanılamaz.

Degra ‘nın Yan Etkileri

Ayrıca Degra hap nedir yan etkileri nelerdir dendiğinde; yüz bölgesinde kızarma, baş ağrısı çok yaygın görülen şikayetler arasındadır. Bu şikâyetler kadar olmasa da yaygın görülen  diğer şikayetler ise; burun tıkanıklığı, uyku sersemliği, idrar yolu enfeksiyonu, sindirim problemi, görme problemidir. Daha nadir görülen sorunlar ise; baş dönmesi, halsizlik, ağız bölgesinde kuruluk, kas ağrıları, sürekli uyuma hissi, kalp atışında düzensizlik, göz bölgesinde kanama ve kızarma gibi problemler, kulakta çınlama, bulantı, baygınlık, duyu kaybı, deride döküntüler, işitme kaybı, göğüs bölgesinde ağrı.

Degra Nasıl Kullanılır?

Degra ‘nın kullanımı için mutlaka doktor ya da eczacıya danışılmalıdır. Degra hap nedir ve nasıl kullanılır sorusunun cevabına gelince, günde bir kereden fazla kullanılmamalıdır. Degra, cinsel aktivite öncesi kullanılmalıdır. Yaklaşık bir saat kadar önce almak yeterlidir. Bir bütün tablet su ile yutulmalıdır. Genellikle kullanım dozu 50 mg’dır. Ancak böbrek yetmezliği gibi sorun yaşayan hastalarda bu dozaj azaltılarak 25 mg önerilir. 18 yaşın altındaki hastalarda kullanılmamalıdır. Yaşlılarda kullanımı da 50 mg’dır. Dozun özel olarak ayarlanması gerekmez. Degra ‘nın etkisi düşük ya da fazla geliyorsa mutlaka doktor ile görüşülmelidir. İlaç yüksek dozda alınırsa etkiler artmaz. Ancak yan etkiler artabilir. Bu yüzden doktorun belirttiğinden fazla tablet kullanılmamalıdır.

Degra Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Degra’dan yeterli etkiyi alabilmek için öncesinde fazla miktarda alkol alınmamalıdır. Çünkü alkol ilacın etkisini azaltabilir. Ayrıca Degra kadınların kullanımı için uygun değildir. Degra’nın yan etkileri arasında baş dönmesi olabildiği için araç kullanımını etkileyebilir. Bu yüzden dikkatli olunmalıdır. Degra kullanımı sırasında görme ile ilgili bir problem yaşanırsa ilaç kullanımı mutlaka durdurulmalıdır. Aynı şekilde duyma ile ilgili de bir problem yaşanırsa ya doktora danışılmalı ya da ilaç kullanımı durdurulmalıdır. Ayrıca Degra fiyat nedir sorusunun cevabını almak ve detaylı bilgi için: https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim