Degra 100 Mg Geciktirici

Degra 100 Mg Geciktirici

Degra, kutunun bir tarafında “100” diğer tarafında “DGR” yazan, sildenafil maddesi içeren altıgen şeklindeki tablet filmlerdir. 1,4 ve 8’li tabletleri bulunmaktadır. Ayrıca degra 100 mg geciktirici ilaç grubu olarak, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri grubundandır. Bu ilaç, penise giden kan damarlarının gevşemesini sağlar. Böylelikle rahatlıkla penise kan akışı sağlanır. Bu sayede de cinsel ilişki esnasında doğal bir ereksiyon olma görevi görür. Bu yüzden degra 100 mg geciktirici yalnızca cinsel ilişki esnasında etkilidir ve doğal bir sertleşme sağlar.

Bu sebeple sertleşme sorunu olmayan kişilerin, kesinlikle degra 100 mg geciktirici ilaç kullanmamaları gerekir. Her ne kadar biliniyor olsa da tine de şunu belirtmek gerekir ki, degra 100 mg geciktirici ilaç kadınlar tarafından kullanmamalıdır. Bu ilaç yalnızca erkekler içindir. Degra fiyat 2017 hakkında detaylı bilgi, “ereksiyonhapları.com” adresindedir.

Degra Nasıl Kullanılır?

Degra film tabletler günde 1 defa kullanılır. Tavsiye edilen doz 50 mg’dır. Ancak mutlaka kullanmadan önce doktora başvurulmalı ya da eczacıdan bilgi alınmalıdır. Çünkü hastanın kullandığı başka ilaçlar varsa degra’nın onlarla farklı etkileşimleri olabilir. Bu yüzden dozun uzman bir hekim tarafından belirlenmesi uygun olacaktır. Degra cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce alınmalıdır. Bir bütün olarak su ile yutulmalıdır. 18 yaşın altındakilere önerilmez. Ayrıca yaşlı kullanıcılar için de ayrı dozda kullanılması gerekmez. Böbrek yetmezliği yaşayan hastalar için genellikle 25 mg doz önerilir. degra fiyat 2017 konusunda bilgi almadan önce muhakkak dozu hakkında da detaylı bilgi alınmalıdır.

Degra Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Degra ‘nın içinde yer alan sildenafil ve diğer bileşenlere karşı alerjik reaksiyon ya da hassasiyet varsa, butil nitrat, amil nitrat, nitrik, nitrat içeren herhangi bir ilaç kullanılıyorsa doktor kullanılmalıdır. Bunların dışında görme kaybı ya da görme bozukluğu gibi rahatsızlıklar varsa, karaciğer ya da kalp problemi varsa, kalp krizi geçirildiyse ve ya inme indiyse kesinlikle doktora başvurmadan kullanılmamalıdır. Aksi halde Degra fiyat 2017 yan etki yapabilir ve zararlı sonuçları olabilir. Ayrıca kesinlikle kadınların kullanımı için uygun değildir. Degra kullanılırken fazla miktarda alkol tüketmek ilacın etkisini azaltabilir. Öncesinde aşırı yemek yemek de ilaçtaki etkiyi düşürebilir.

Degra ‘nın Yan Etkileri

Etkilerin durumu az görülen ve sık görülen olmak üzere değişir. En sık görülen etkiler; yüzde kızarma ve baş ağrısıdır. Bunun dışında, hazımsızlık sorunu, idrar yolu enfeksiyonu, görmede bulanıklaşma, burunda tıkanıklık gibi sorunlarda yaygın olarak görülür. Bu sorunlar kadar sık olmasa da daha nadir görülen sorunlar arasında; kas ve eklem ağrısı, bulantı, kusma, düzensiz kalp atışı, ​​​​​deride döküntü, ağızda kuruluk, göğüste ağrı, uyku hissi, göz hastalıkları, nezle, baş dönmesi, dokunma hissinde azalma gibi belli başlı sorunlar da görülebilir.
Degra fiyat 2017 konusunda detaylı bilgi için: https://www.ereksiyonhaplari.com/iletisim